Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камни розового цвета
Камни розового цвета (text_page 12)

Рожевий кунцит (сподумен) купити в Україні Код товару: Е15013 Розмір каменів: 9.6X6.3мм Огранювання: овал Колір: рожевий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Афганіс...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.6*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е15576 Розмір: 19.3 X 19.3 X 19.3 Х9.7 mm. Огранка: трилліон ...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 19.3мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Рожевий кварц без огранки 44*36*16мм купити в Україні Код товару: Е15180 Розмір каменів: 44x 36 x 16мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бра...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 44*36мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Колекційний аметист 16.72Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15286 Розмір каменів: 15*15*13mm. Огранювання: круг Колір: як на фото Чистота: VS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожевий кварц без огранки 85 * 73 * 28мм купити в Україні Код товару: Е15175 Розмір каменів: 85x 73 x 28мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 85*73мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15671 Розмір каменів: 72Х47мм Огранювання: друза кабошон Колір: червоний Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість ку...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | червоний, рожевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 72*47мм |
| Форма огранювання: | кабошон, друза |

Натуральний родоліт гранат преміум класу овальної огранки 8.5*6.8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15531 Розмір каменів: 8.5*6.8*3.5mm. Огранювання: овал Чистота: VVS О...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 8.5*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат преміум класу овальної огранки 8.2*6.3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15221 Розмір каменів: 8.2*6.3*4.1mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 8.2*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15388 Розмір каміння: 10.44X5.12Х3.8мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 10.44*5.12мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15806 Розмір каміння: 9.5*5мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.5*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Камінь Рубеллит (багет): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Турмалін, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь турмалін в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.7*4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Пара Натуральних родоліт гранатів преміум класу овальної огранки 6*3.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15220 Розмір каменів: 6Х3.5mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6*3.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (пара) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15487 Розмір каміння: 8.9X3.24 - 8.9Х3.29мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.0*3.25мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15387 Розмір каміння: 8.96X5.09Х3.02мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний родоліт гранат груша 7.7*5.6мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15766 Розмір каменів: 7.7*5.6*3.59мм Огранювання: груша Колір малиново-червоний ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 7.7*5.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15467 Розмір каменів: 4.04мм, 4.06мм, 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |








































