Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 39)

Код товара: Е130036 Размер камней: 9.3X 7.2Х4.1мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Эфиопия Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Зелений агат овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15269 Размер камней: 7.73х5.77х 3.62мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14007 Размер камней: 7,1 x 6,0 x 4,5 MМ. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Цвет: розово-зеленый .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 7*6мм |

Драгоценный камень гранат 7*5мм купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14274 Размер камней: 7.1X5.1mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африк...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | бордовый |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13112 Размер камней: 7Х5Х3 mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин купити в Україні. Пару цитринів купити в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Миколаєві Код товара: Е15216 Размір каменів: 6х4х2.9 mm Огранування: овал Колір: жовтий Чистота...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чисті Натуральні Смарагди (пара) огранювання квадрат преміум класу вагою 0.95Ct (0.95 Карата) і розміром 4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Каміння здобуте в Замбії, ограновані в країні ви...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е13174 Размер камней: 7*5*3.3 - 7.1*5*3.8mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 7.2*5.5мм купити в Україні овал Артикул: Е15988 Розмір каміння: 7.2X 5.5мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий, червоний |
| Розмір каменя: | 7.2*5.5м |
| Форма огранювання: | овал |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.92Ct і розміром 6.1*4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.1*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральный Огненный Мексиканский Опал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень огненный опал овальной огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить др...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.8Ct і розміром 6.1*4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &qu...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.1*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Пара смарагдів огранки овал вагою 0.8Ct і розміром 6*4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е16008 Размер камней: 5.1X 4.0- 5.0Х 3.9мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат Мали |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный цитрин купить в Украине. Цитрин драгоценный камень купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень цитрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень цитрин&...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13159 Размер камней: 6*5*3mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |








































