Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 35)

Код товара: Е13160 Размер камней: 9*7mm. Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 5.5 .....
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь цитрин, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь цитрин в Україні мож...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.3*7.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.6*7.2мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.6*7.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 8.7*6.7мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8.7*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень гранат (пироп) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень грана...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин овальної огранки розміром 9 * 7мм в насиченому золотисто-жовтому кольору. Цей сонячний камінь доб...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Параїба Апатит 8.3*6.3мм огранювання овал: купити в Україні, ціна Код товару: Е15783 Розмір каменю: 8.3*6.3*5.4мм Колір: морської хвилі, змінюється в зале...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 8.3*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат преміум класу овальної огранки 8.5*6.8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15531 Розмір каменів: 8.5*6.8*3.5mm. Огранювання: овал Чистота: VVS О...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 8.5*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный драгоценный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні овал Артикул: Е14894 Розмір каміння: 8.2X 7.4Х4.2мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.2*7.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь аметист купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь Бразильський аметист, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь аметист в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13406 Размер камней:9.2 X 7.4Х4.1мм Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |

Натуральний родоліт гранат преміум класу овальної огранки 8.2*6.3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15221 Розмір каменів: 8.2*6.3*4.1mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 8.2*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1273 Размер камней: 9X6 X2.5 mm. Огранка: OVAL Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение :Бразилия Твердость: 5.0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.7*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |









































