Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Кругла огранка
Дорогоцінне каміння кругла огранка: діамантова, фасетна, сапфірова огранка (text_page 35)

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь цитрин, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь цитрин в Україні мо...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій сапфір круг 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний поліхромний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Куп...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е15195 Размер камней: 4.4mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21185 Размір каменя: 3 mm Огранування: кругле Колір: як на фото ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.3Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Параїба турмалін 4.5мм огранювання круг: купити в Україні, ціна Код товару: Е17117 Розмір каменю: 4.5*4.5*3мм Колір: світло блакитний Ограновування: кр...
| Камінь: | параїба, турмалін |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14906 Розмір каменя: 4.5*4.5*2.6mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні Вогняні Мексиканскі Опали купити в Україні Характеристика Код товара: Е21602 Розміри: 4.14 mmx2.7mm, 4.14x2.5mm Огранка: круг Колір: оранжевий мультиколор Поход...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | оранжевтй |
| Розмір каменя: | 4.14мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні можна в інтерне...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Блакитний Діамант 0.32Ct (4.1мм) Vivid Royal Blue купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15365 Розмір каменю: 4.1*4.1*2.7мм Огранювання: круг КР-57 Колір: блакитний (Vivid Royal Blue) Чист...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товара: Е14988 Вага: 0.2Ct Розмір : 3.4мм. Огранування: круг Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Танзанія Твердість: 7 .....
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22029 Розмір каменя: 3.4*3.4*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Коричневий Діамант 0.29Ct (4.1мм) Fancy Brown купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15125 Розмір каменю: 4.1*4.1*2.6мм Огранювання: круг КР-57 Обробка: немає Колір: жовто-коричневий ...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14781 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Блакитний Діамант 0.28Ct (4.2мм) Vivid Royal Blue купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15355 Розмір каменю: 4.2*4.2*2.5мм Огранювання: круг КР-57 Колір: блакитний (Vivid Royal Blue) Чист...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.25Ct і розміром 4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |








































