Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Кругла огранка
Дорогоцінне каміння кругла огранка: діамантова, фасетна, сапфірова огранка (text_page 34)

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14996 Розмір каменя: 5*5*3.5мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Изумруд круглой огранки весом 0.52Ct и размером 5.1мм в насыщенном зеленом цвете. Камень добыт в Замбии, огранен в стране добычи. Чистота камня: визуально чистый, незначительный "изумрудный лес&quo...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5.1мм |
| Форма огранювання: | круглая |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е130013 Размер камней 4X 4мм Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Турция Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | султанит |
| Колір каменя: | зеленый |

Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.48мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21711 Розмір каменя: 4.43*4.48*2.85мм. Огранка: кругла Колір: си...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Пара синіх Цейлонських сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21188 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Цейло...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Драгоценный камень гранат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гранат в...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21293 Размір каменя: 2.98-3.02 mm Огранування: кругле Колір: як н...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний кашмірський сапфір 5мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15169 Розмір каменів: 5mm. Огранювання: круг Колір: як на фото Обробка: heated Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.48Ct і розміром 5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Код товару: Е15424 Розмір каміння: 3.9*2.4 - 4*2.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Афгані...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний родоліт гранат 4.5мм купити в Україні Код товару: Е15191 Розмір каменя: 4.5X4.5Х4mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Блакитний Діамант 0.47Ct (4.8мм) Vivid Royal Blue купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15367 Розмір каменю: 4.8*4.8*3.1мм Огранювання: круг КР-57 Колір: бла...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд пара круглого огранювання вагою 0.45Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфо...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний онікс купить в Украине Код товара: Е21216 Размер камней: 4.8X4.8X2.6mm. Огранка: круг Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е15146 Размер камней: 4.56-4.58mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Васильковий сапфір 4.15мм зі Шрі-Ланки купити Україна Київ Характеристика: Код товару: Е21039 Розмір: 4.15*4.15*2.9мм Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2-SI1 (невеликі в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































