Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені оранжевого кольору
Дорогоцінне каміння оранжевого (помаранчевого) кольору: каталог, купити в Україні, ціна, фото (text_page 17)
Натуральне каміння оранжевого кольору купити в Києві, Львові, Ужгороді, Миколаєві, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях

Код товара: Е13181 Размер камней: 6*4.5*3.5mm. Огранка: триллион Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Намибия Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 6.0*4.5 |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14780 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15219 Розмір каменя: 5-5.1* 3.85-3.9 мм Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: SI Обробка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14996 Розмір каменя: 5*5*3.5мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5.5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненн...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень Падпараджа сапфир оранжевого цвета: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14453 Размер камней: 4.4X 3.4mm. Огранка: овал Цвет: красно-оранжевый Чистота: VS Обработка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 4.4*3.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14906 Розмір каменя: 4.5*4.5*2.6mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні Вогняні Мексиканскі Опали купити в Україні Характеристика Код товара: Е21602 Розміри: 4.14 mmx2.7mm, 4.14x2.5mm Огранка: круг Колір: оранжевий мультиколор Поход...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | оранжевтй |
| Розмір каменя: | 4.14мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е12757 Размер камней: 3X3Х2.2 - 3 X3Х 1.5mm. Огранка: квадрат Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Согнеа, Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Коричневий Діамант 0.16Ct (3.5мм) Fancy Orange Brown купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15075 Розмір каменю: 3.5*3.5*2.12мм Огранювання: круг КР-57 Обробка: немає...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | коричневий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.5 |
| Форма огранювання: | кругла |



































