Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені оранжевого кольору
Дорогоцінне каміння оранжевого (помаранчевого) кольору: каталог, купити в Україні, ціна, фото (text_page 14)
Натуральне каміння оранжевого кольору купити в Києві, Львові, Ужгороді, Миколаєві, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях

Натуральний імперіал топаз 8.4мм (ашер) купити в Україні Код товару: Е17200 Розмір каменю: 8.4* 8.3* 6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VS1 Походження:...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.4мм |
| Форма огранювання: | ашер, квадрат |

Натуральний імперіал топаз 10*7мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21391 Розмір каменю: 10.3* 7* 5.7мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазийная Чистота: VVS Походження: Бразилія .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.3*7мм |
| Форма огранювання: | восьмикутних, фантазійна |

Натуральный Янтарь (пара) круглой формы купить в Украине Код товара: Е14388 Размер камней: 11X11X4 mm. Огранка: круг кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :По...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 11*11мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний імперіал топаз 8.2*7.5мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21702 Розмір каменю: 8.2* 7.5* 5.6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазійна(є кілька непомітних оку паралельни...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.2*7.5мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Натуральний спесартін гранат багет купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15049 Розмір каменів: 11 * 6.2мм Огранювання: багет Колір червоний Чистота: VVS-VS Обробка: UNHE...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14777 Розмір каменя: 11.1*8.9*2.8mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS2-SI Обробка: UNH...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 11.1*8.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14094 Размер камней: 6Х8.0Х3.8 - 6.2х8.0х3.4 mm. Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 7.5 Гессонит гранат (гро...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь спессартин гранат 11.87*5.98мм з Сертифікатом купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | антік |

Натуральний камінь спессартин гранат 11*7мм груша купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Ку...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень сердолик купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень сердолик огранки кабошон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный ...
| Камінь: | сердолик |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь спессартин гранат 9.5*5.3мм октагон купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 9.5*5.3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е16002 Размер камней: 10X10X4 mm. Огранка: триллион кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Балтия Твердость: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний камінь сердолік овал 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україн...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь спессартин гранат 9 * 7.7мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.2*7.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е13153 Размер камней: 14Х10Х7 mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14372 Размер камней: 12Х12Х5.5mm. Огранка: круг кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость:...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |








































