Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 194)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.8Ct і розміром 6.1*4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &qu...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.1*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Пара смарагдів огранки овал вагою 0.8Ct і розміром 6*4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е16008 Размер камней: 5.1X 4.0- 5.0Х 3.9мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат Мали |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный цитрин купить в Украине. Цитрин драгоценный камень купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень цитрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень цитрин&...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13159 Размер камней: 6*5*3mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рідкісний соковитий яскраво-зелений Тсаворит гранат (Цаворит) в огрануванні овал Цаворіт гранат - Африканський смарагд. Цей камінь ніколи не буває ідеальним, але він володіє особливим неоновим світлом, подібним Параїб...
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.3*4.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5мм квадрат купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17109 Розмір каміння: 5мм Огранювання: квадрат, принцесса Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь тур...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь спессартин гранат 6мм круг купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Купити...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е16010 Размер камней: 7.0Х 5.2Х3.7 - 6.9Х 5.0Х3.0мм Огранка: овал Чистота: VS - SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней:Эфиопия Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13121 Размер камней: 6Х3.8 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 5 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е10277 Вес:0.88Ct Размер: 8 X 6 X 3.5mm Огранка: овал (кабошон) Цвет: белый Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | белый |

Код товара: Е10274 Вес:0.87Ct Размер: 8 X 6 X 3.8mm Огранка: овал (кабошон) Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Дорогоцінний камінь сталева Шпінель Grey Blue купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Такий різний при різному освітленні Ідеальний камінь для ДОРОГОЇ ПРИКРАСИ! ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій, сірий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14008 Размер камней: 6.43 x 4.87 x 4.09 mm Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Цвет: сине-сиреневый .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |

Танзаніт круг 5.7мм купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка серце купити в К...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

























.png)


.png)
.png)
.png)




































