Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 145)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Дорогоцінний камінь рубін 9.7мм круг з Сертифікатом купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21393 Розмір каменю: 14*10*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Аквамарин 4.5 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15054 Розмір каменя: 11.8Х9.3Х6.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистот...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необработанный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е15492 Розмір каменя: 14x9x7 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бра...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Херкімерський Алмаз ( Діамант Гекмайєра) - унікальні кристали гірського кришталю високої ювелірної чистоти та блиску, що робить їх...
| Камінь: | херкімерський алмаз, кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13*9.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Синій сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15092 Розмір: 10*8*4mm. Огранування: без огранки Колір: синій Чистота: SI Походження: Мозамбік Твердість: 9 За бажанням ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара натуральних халцедонів ✅Код товару: Е17246 ✅Розмір: 20.6*7.15мм ✅Колір: лавандово-блакитний (в залежності від світла) ✅ Походження: Бразилія .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 21*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topgems...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14089 Размер камя: 9*11*6мм Цвет: голубой Огранка: кабошон Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1201 Размер камней: 13.8 x 8.7 x 6.5Mm. Огранка: без огранки Цвет: как на фото Чистота: Transparent Обработка: HEATED Происхождение камней:Мадагаскар .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Драгоценный камень необработанный аквамарин купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аквамарин ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 14*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21782 Вага: 4.3Карат Розмір каміння: 9.9X7Х7мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральна Бірюза (не пресована) 14*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

























.png)


.png)
.png)
.png)




































