Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 141)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Натуральный Янтарь (пара) овальной формы купить в Украине Код товара: Е14356 Размер камней: 14X10X5 mm. Огранка: овал кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Балтия...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Берил Геліодор без огранування купити в Україні Код товара: Е15094 Розмір каменя: 15x 9x 6мм Огранування: немає Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | берил |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 15*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е14525 Розмір: 11*6*6mm. Огранування: без огранки Колір: зелений Чистота: VS1 Походження: Африка Твердість: 9 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е130038 Размер камней: 5X 3мм Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1243 Размер камней: 7,0X4.5- 8.0Х5.0 mm. Огранка: бриолет (просверлен) Цвет: зеленый Чистота: VVS-VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Пакистан Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Код товара: Е11112 Размер камней: 8.4X7 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14377 Размер камней: 13Х13Х5.5mm. Огранка: квадрат кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Тв...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 13*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин пара трилліон купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15877 Розмір каменів: 8.96мм, 9мм Огранювання: трилліон Колір...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21311 Розмір каміння: 12X5.7Х5.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 12*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14002 Размер камней: 24 x 22 x 16 MМ. Огранка: без огранки Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Цвет: фиолетовый .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 24*22мм |

Дорогоцінний камінь Содаліт ( Намібія) купити в Україні: ціна, фото Артикул: е21351 Камінь: Содаліт Вага: 49.2 Карати Розмір: 30*20*13.8мм Огранки: немає Походження: Намібія .....
| Камінь: | содаліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 30*120мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 50*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 26.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е17079 Розмір каменя: 39х25.5 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 39*25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Розовый кварц без огранки купить в Украине Код товара: Е14331 Размер камней: 63 x 42 x 38 MМ. Огранка: без огранки Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бр...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 63*42мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е40006 Размер камней: 19.6 X 25.0 X 13.7 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |

























.png)


.png)
.png)
.png)



































