Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння > Камінь Опал > Дорогоцінний камінь опал
Опал купити в Україні. Натуральний Опал: чорний, райдужний арлекин, болдер, вогняний (text_page 10)
Дорогоцінний камінь опал купити в Києві, Львові, Одесі, Миколаєві, Вінниці, Ужгороді, Дніпрі

Натуральний камінь: Чорний Опал Преміум Класу 0.55Ct купити в Україні Незвичайний різнокольоровий опал різний при різному освітленні (від сіро-зелено-блакитного до чорного з яскравими вогнями - див. відео) ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | чорний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.9*4.9мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Купить драгоценный камень Эфиопский опал в Украине: цена, фото Роскошный радужный опал, прозрачный с разноцветными бликами при попадании лучей света на камень. При вечернем освещении камень имеет много синих отте...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8*5.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5.5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненн...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні Вогняні Мексиканскі Опали купити в Україні Характеристика Код товара: Е21602 Розміри: 4.14 mmx2.7mm, 4.14x2.5mm Огранка: круг Колір: оранжевий мультиколор Поход...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | оранжевтй |
| Розмір каменя: | 4.14мм |
| Форма огранювання: | кругла |






























