Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння > Камінь Аквамарин > Дорогоцінний камінь Аквамарин
Аквамарин дорогоцінний камінь купити Київ, Україна, інтернет магазин. Каталог Аквамарин. (text_page 5)
Натуральний Аквамарин Гарантовано: ціна, каталог, вартість, фото.

Дорогоцінний камінь Аквамарин 4.3мм Код товара: Е22051 Размер камней: 4.3*4.3*2.9 мм Огранка: кругла Чистота: VS1 ( невеличкі внутрішні включення і мікро тріщини) Обработка: UNHEATED Происх...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14338 Размер камней: 5.1 X 3.1 X 2.2 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.1*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Колекційний Дорогоцінний камінь чорний Аквамарин з рідкісними включеннями біотиту 11.2*9.17мм купити в Україні. Камінь- хамелеон, який набуває синіх відтінків в грозову погоду (див. фото і відео) Про такий камінь...
| Вага: | 3.85ct |
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | сірий, чорний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Колекційний Дорогоцінний камінь Аквамарин з рідкісними включеннями рутилу 11.2*9.17мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*9мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*10мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 15*11мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 15*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 13.6*10.9мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний аквамарин овальної огранки...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.6*10.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин 4.5 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15054 Розмір каменя: 11.8Х9.3Х6.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистот...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 12.2*9.3мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*9.3мм |
| Форма огранювання: | груша |








































