Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння
Прикраси по виду каміння (text_page 83)
- Камінь агат
- Камsнь Лабрадорит
- Камінь Аквамарин
- Камінь Аметист
- Камінь Аметрин
- Камінь Андезин
- Камінь Апатит
- Камінь Бірюза
- Камінь Вулканічна Лава
- Камінь Геліотроп
- Камінь Гранат Малі
- Камінь Діаспор (Султаніт)
- Камінь Кіаніт
- Камінь Кахолонг
- Камінь Корунд
- Камінь Лазурит
- Камінь Ларимар
- Камінь Лимонный Кварц
- Камінь Містик Кварц
- Камінь Місячний камінь
- Камінь Малахіт
- Камінь Мерлініт (Дендричний опал)
- Камінь Морганіт
- Камінь Мукаїт
- Камінь Обсидіан
- Камінь Око Шиви
- Камінь Онікс
- Камінь Опал
- Камінь Ортоцерас
- Камінь Перидот (Хризоліт)
- Камінь Петерсит
- Камінь Преніт
- Камінь Раухтопаз
- Камінь Родоніт
- Камінь Родохрозит
- Камінь Рожевий кварц
- Камінь Рубін
- Камінь Серафініт
- Камінь Смарагд
- Камінь Танзаніт
- Камінь Чароїт
- Камеінь Гранат
- Камень Грандідьєрит
- Камень Жемчуг
- Камень Иолит
- Камень Коралл
- Камень Корнерупин
- Камень Кунцит
- Камень Рутиловый Кварц
- Камень Сапфир
- Камень Сердолик
- Камень Серпентин
- Камень Силлиманит
- Камень Содалит
- Камень Сфалерит
- Камень Тигровый глаз
- Камень Титанит (Сфен)
- Камень Топаз
- Камень Турмалин
- Камень Флюорит
- Камень Халцедон
- Камень Хризоколла
- Камень Хризопраз
- Камень Хромдиопсид
- Камень Цаворит
- Камень Цитрин
- Камень Цоизит
- Камень Шпинель
- Камень Янтарь
- Камень Яшма

Натуральний зелений сапфір 11.6*5.5мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е14956 Розмір каменя: 11.6*5.5*4.1мм Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.6*5.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Гарна інвестиція та надзвичайний екземпляр до колекції! Код товару: Е21438 Розмір каменя: 8.8*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 За б...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений дорогоцінний камінь турмалін (верделіт) купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15037 Розмір каменів: 13.9* 4.3* 3.3mm. Огранювання: октагон Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEA...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13.9*4.3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21021 Розмір каменів: 8X8Х4.4мм Огранювання: квадрат (октагон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 &nb...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Натуральний цитрин в огранці серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин фантазійної огранки серце розміром 8.8мм в насиченому золотисто-жовтому коль...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 8.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.02 Карата розміром 8.1*6.0мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14610 Розмір каміння: 6.8X6.7Х4.9мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральні родоліт гранати пара огранки круг 6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21385 Розмір каменів: 6*6*3.4мм, 6.1*6.1*2.9мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: е1244 Размер камней: 7,8 X 6.7 X 4.5 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранжевый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товара: Е1132 Размер камней: 8 X 7 X 4.4 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: зеленый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1106 Размер камней: 7 X5.0 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Червона Шпінель Vine Red маркіз 9.4*4.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е22164 1Ct Розмір каменів: 9.4*4.8*2.8mm. Огранювання: маркіз Чистота: VS2 Колір: червоний Vine Red ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.5*5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 6.8мм круг Код товара: Е22099 Размер камней: 6.8*6.8*3.8 мм Огранка: кругла Чистота: VS2/2 Колір: світло-блакитний (ice) Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 5.9мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21535 Розмір каменя: 5.9*3.3мм. Огранка: круг Колір: синій (фото зроблені при різному освітле...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Зелений агат овал : ціна, фото, каталог Код товару: Е21065 Розмір: 7.99*5.85х3.1мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробкп: UNHEATED Походження: Ботсвана Твердість: 7 ....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір круг 5.87мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21548 Розмір каменя: 5.87*5.87*3.37мм Огранка: круг Колір: яскравий жовтий Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |




















.png)








































































