Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння
Прикраси по виду каміння (text_page 38)
- Камінь агат
- Камsнь Лабрадорит
- Камінь Аквамарин
- Камінь Аметист
- Камінь Аметрин
- Камінь Андезин
- Камінь Апатит
- Камінь Бірюза
- Камінь Вулканічна Лава
- Камінь Геліотроп
- Камінь Гранат Малі
- Камінь Діаспор (Султаніт)
- Камінь Кіаніт
- Камінь Кахолонг
- Камінь Корунд
- Камінь Лазурит
- Камінь Ларимар
- Камінь Лимонный Кварц
- Камінь Містик Кварц
- Камінь Місячний камінь
- Камінь Малахіт
- Камінь Мерлініт (Дендричний опал)
- Камінь Морганіт
- Камінь Мукаїт
- Камінь Обсидіан
- Камінь Око Шиви
- Камінь Онікс
- Камінь Опал
- Камінь Ортоцерас
- Камінь Перидот (Хризоліт)
- Камінь Петерсит
- Камінь Преніт
- Камінь Раухтопаз
- Камінь Родоніт
- Камінь Родохрозит
- Камінь Рожевий кварц
- Камінь Рубін
- Камінь Серафініт
- Камінь Смарагд
- Камінь Танзаніт
- Камінь Чароїт
- Камеінь Гранат
- Камень Грандідьєрит
- Камень Жемчуг
- Камень Иолит
- Камень Коралл
- Камень Корнерупин
- Камень Кунцит
- Камень Рутиловый Кварц
- Камень Сапфир
- Камень Сердолик
- Камень Серпентин
- Камень Силлиманит
- Камень Содалит
- Камень Сфалерит
- Камень Тигровый глаз
- Камень Титанит (Сфен)
- Камень Топаз
- Камень Турмалин
- Камень Флюорит
- Камень Халцедон
- Камень Хризоколла
- Камень Хризопраз
- Камень Хромдиопсид
- Камень Цаворит
- Камень Цитрин
- Камень Цоизит
- Камень Шпинель
- Камень Янтарь
- Камень Яшма

Браслет з натуральним коричневим агатом (стрейч) - Фінансова стабільність Коричневий агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової...
| Вага: | 55г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |

Браслет з натуральним коричневим агатом (на гумці) "Енергетична Захист" Магічні властивості коричневого агату завжди пов'язані з потужною енергетичною захистом. Його носію завжди буде сприяти удача, а ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |

Браслет з зеленою яшмою купити в Україні: ціна, фото, каталог Зелена яшма має величезну цілющу силу: лікує захворювання нирок, зупиняє кровотечі, допомагає швидко відновитися після тривалої хвороби. Яшма ...
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | зелений |

Браслет з натуральним жовтим агатом (стрейч) - Грошовий талісман Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової енергією. Жо...
| Вага: | 41г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |

Браслет з натуральним жовтим агатом (стрейч) - Грошовий талісман Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової енергією. Жо...
| Вага: | 52г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |

Браслет з натуральним жовтим агатом (стрейч) - Грошовий талісман Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової енергією. Жо...
| Вага: | 47.94г |
| Длина браслета: | 19см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |

Браслет з натуральним аметистом Аметист - камінь ніжності, натхнення, турботи, жіночності. Всі перепони в коханні впадуть, доля підкориться Вам і життя стане повним фарб. Код товару: МК102451...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |

Браслет з натуральним жовтим агатом (стрейч) - "Матеріальні блага" Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової ...
| Вага: | 47.94г |
| Длина браслета: | 19см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |

Браслет натуральний гематит і халцедон "Екзотика-3" купити в Україні. Не знаєте де купити браслет з натурального гематиту, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити браслет з гематиту і халцедону ...
| Вага: | 44г |
| Длина: | 90см |
| Камінь: | гематит, халцедон |
| Колір каменя: | рожевий |

Купити браслет з вулканічною лавою та яшмою "Досягнення бажаного" в Україні. Вулканічна лава - камінь сили, впевненості, цілеспрямованості і кар'єрного зростання. Яшма - талісман процвітання, ...
| Камінь: | яшма, вулканічна лава |
| Колір каменя: | чорний, сірий, жовтий |

Купити браслет з вулканічною лавою в Україні. Вулканічна лава - камінь цілеспрямованих людей, символ успіху, впевненності та кар'єрного зростання. Артикул: МК10171 Розмір: 20см без розміру (стрейч, на...
| Камінь: | вулканічна лава |
| Колір каменя: | чорний |

Купити браслет з вулканічною лавою в Україні. Вулканічна лава - камінь цілеспрямованих людей, символ успіху, впевненності та кар'єрного зростання. Артикул: МК10175 Розмір: 18см без розміру (стрейч, на...
| Камінь: | вулканічна лава |
| Колір каменя: | чорний |

Купити браслет з вулканічною лавою в Україні. Вулканічна лава - камінь цілеспрямованих людей, символ успіху, впевненності та кар'єрного зростання. Артикул: МК10176 Розмір: 20см без розміру (стрейч, на...
| Камінь: | вулканічна лава |
| Колір каменя: | чорний |

Купити браслет з вулканічною лавою в Україні. Вулканічна лава - камінь цілеспрямованих людей, символ успіху, впевненності та кар'єрного зростання. Артикул: МК10502 Розмір: 20см без розміру (стрейч, на...
| Камінь: | вулканічна лава |
| Колір каменя: | чорний |

Код товара: Ф1172 Серебро 925 пробы (проба стоит) Длина: 17.0см Ширина 6мм Вес: 9.45г 100% природные камни: танзанит Размер камней 7*5мм Огранка: овал Обработка:UNHEATED Происхождение ка...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: С1240 Серебро 925 пробы (проба стоит) Вес изделия: 6.8г Серьги -гвоздики Серьги: Размер лицевой части: 21*20мм 100% природные камни: топаз, цирконы Размер камней 3.7 X 5.2 – 1.4мм ...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |




















.png)































































.jpg)








