Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння
Прикраси по виду каміння (text_page 266)
- Камінь агат
- Камsнь Лабрадорит
- Камінь Аквамарин
- Камінь Аметист
- Камінь Аметрин
- Камінь Андезин
- Камінь Апатит
- Камінь Бірюза
- Камінь Вулканічна Лава
- Камінь Геліотроп
- Камінь Гранат Малі
- Камінь Діаспор (Султаніт)
- Камінь Кіаніт
- Камінь Кахолонг
- Камінь Корунд
- Камінь Лазурит
- Камінь Ларимар
- Камінь Лимонный Кварц
- Камінь Містик Кварц
- Камінь Місячний камінь
- Камінь Малахіт
- Камінь Мерлініт (Дендричний опал)
- Камінь Морганіт
- Камінь Мукаїт
- Камінь Обсидіан
- Камінь Око Шиви
- Камінь Онікс
- Камінь Опал
- Камінь Ортоцерас
- Камінь Перидот (Хризоліт)
- Камінь Петерсит
- Камінь Преніт
- Камінь Раухтопаз
- Камінь Родоніт
- Камінь Родохрозит
- Камінь Рожевий кварц
- Камінь Рубін
- Камінь Серафініт
- Камінь Смарагд
- Камінь Танзаніт
- Камінь Чароїт
- Камеінь Гранат
- Камень Грандідьєрит
- Камень Жемчуг
- Камень Иолит
- Камень Коралл
- Камень Корнерупин
- Камень Кунцит
- Камень Рутиловый Кварц
- Камень Сапфир
- Камень Сердолик
- Камень Серпентин
- Камень Силлиманит
- Камень Содалит
- Камень Сфалерит
- Камень Тигровый глаз
- Камень Титанит (Сфен)
- Камень Топаз
- Камень Турмалин
- Камень Флюорит
- Камень Халцедон
- Камень Хризоколла
- Камень Хризопраз
- Камень Хромдиопсид
- Камень Цаворит
- Камень Цитрин
- Камень Цоизит
- Камень Шпинель
- Камень Янтарь
- Камень Яшма

Натуральний Смарагд огранювання Октагон вагою 0.65Ct і розміром 5.33*5.23мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфолог...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.33мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.1*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14780 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний гранат колір "з уходом в чорний" овальної огранки 6* 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е17135 Розмір каменів: 6Х4.2mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити дорогоцінний камінь опал 6мм круг в Україні Натуральний райдужний опал огранювання кабошон з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е18064 Розмір каменя: 6X 6Х 3...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла, кабошон |
| Країна: | Австралія |

Махенге Шпінель червоного кольору Raspberry Pink кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15415 Розмір каменів: 4.01мм, 4.04мм Огранювання:...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товару: Е15153 Розмір каменю: 5.5мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е17152 Розмір каменю: 5.1*5.1*3.2мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Цена за 1шт! Код товара: Е14037 Размер камней: 5mm. Огранка: круглая Цвет: голубой Чистота: VS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 Топаз Лондон – это разновидность топ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15036 Розмір каміння: 6.6X5.4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Т...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6.6*5.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6.05*4.89мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15326 Розмір каменя: 6.05*4.89*2.45мм. Огранка: груша Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15052 Розмір каменя: 5*4mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21547 Розмір каменю: 5.5*3.8мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е14818 Размер камней: 8X3.8Х2.1мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхож...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*3.8мм |
| Форма огранювання: | багет |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.61Ct і розміром 7.3 * 3.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*3.6мм |
| Форма огранювання: | маркіз |
| Країна: | Замбія |




















.png)







































































