Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння
Прикраси по виду каміння (text_page 194)
- Камінь агат
- Камsнь Лабрадорит
- Камінь Аквамарин
- Камінь Аметист
- Камінь Аметрин
- Камінь Андезин
- Камінь Апатит
- Камінь Бірюза
- Камінь Вулканічна Лава
- Камінь Геліотроп
- Камінь Гранат Малі
- Камінь Діаспор (Султаніт)
- Камінь Кіаніт
- Камінь Кахолонг
- Камінь Корунд
- Камінь Лазурит
- Камінь Ларимар
- Камінь Лимонный Кварц
- Камінь Містик Кварц
- Камінь Місячний камінь
- Камінь Малахіт
- Камінь Мерлініт (Дендричний опал)
- Камінь Морганіт
- Камінь Мукаїт
- Камінь Обсидіан
- Камінь Око Шиви
- Камінь Онікс
- Камінь Опал
- Камінь Ортоцерас
- Камінь Перидот (Хризоліт)
- Камінь Петерсит
- Камінь Преніт
- Камінь Раухтопаз
- Камінь Родоніт
- Камінь Родохрозит
- Камінь Рожевий кварц
- Камінь Рубін
- Камінь Серафініт
- Камінь Смарагд
- Камінь Танзаніт
- Камінь Чароїт
- Камеінь Гранат
- Камень Грандідьєрит
- Камень Жемчуг
- Камень Иолит
- Камень Коралл
- Камень Корнерупин
- Камень Кунцит
- Камень Рутиловый Кварц
- Камень Сапфир
- Камень Сердолик
- Камень Серпентин
- Камень Силлиманит
- Камень Содалит
- Камень Сфалерит
- Камень Тигровый глаз
- Камень Титанит (Сфен)
- Камень Топаз
- Камень Турмалин
- Камень Флюорит
- Камень Халцедон
- Камень Хризоколла
- Камень Хризопраз
- Камень Хромдиопсид
- Камень Цаворит
- Камень Цитрин
- Камень Цоизит
- Камень Шпинель
- Камень Янтарь
- Камень Яшма

Драгоценный камень Хризопраз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризопраз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хризопраз&nb...
| Камінь: | хризопраз |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15879 Розмір каменю: 15.9*11*9.5мм Колір фіолетовий з ефекто...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | груша |

Морганит камень: цена, фото, купить в Украине. Сертификат на камень морганит Код товара: Е14265 Размер камней: 14Х11Х10.5 mm. Огранка: нет Чистота: чистый (без видимых включений) Обработка:...
| Камінь: | морганит |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 14*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 17*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13152 Размер камней: 20Х20Х7 mm. Огранка: сердце кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Балтия Твердость: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 20*20мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21310 Розмір каміння: 17.7X13Х5.4мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 17.7*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е13151 Розмір каменів: 20Х20Х7 mm. Огранювання: серце кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження: Балтія Твердість: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 20*20мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Код товара: Е1133 Размер камней: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: как на ото Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 17*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 13.8*12.8мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15046 Розмір каменю: 13.8 *12.8* 7.4мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 13.8*12.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Колекційний аметист 9.35Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15862 Розмір каменів: 12.94*12.8*7.97mm. Огранювання: октагон Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21369 Розмір каміння: 25X8Х6.3мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 25*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень Гессонит гранат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гессонит ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 10*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень Раухтопаз без огранки (минерал, сырье, необработанный камень) 75*42мм Это фото камня на солнце. При попадании солнечных лучей раухтопаз наполняется благородным коньячным оттенком. В пас...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 75*42мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е18047 Розмір каменя: 26x22x20 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка:...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 26*22мм |
| Форма огранювання: | без огранки |




















.png)







































































