Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сердолік
Натуральний сердолік купити в Україні: ціна, фото, каталог (text_page 2)
Сердолік дорогоцінний камінь купити в Києві. Вартість сердоліку в Україні. Сердолік для прикрас

Натуральний камінь сердолік купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україні можна в ін...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 15*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14074 Размер камя: 8*10*4.5мм Цвент: как на фото Огранка: кабошон Чистота: translucent Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия .....
| Камінь: | сердолик |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень сердолик купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень сердолик огранки кабошон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный ...
| Камінь: | сердолик |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь сердолік овал 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україн...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь сердолік овал 9.9*7.9мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Укр...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |






























