Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Парні Сапфіри
Купити Пару Сапфірів на сережки. Натуральні Сапфіри пара купити Україна, Київ. Пара сапфірів ціна, фото (text_page 3)
Парні сапфіри сині, жовті, зелені, рожеві, оранжеві купити Україна, Київ, Одеса, Харків, Львів, Вінниця, Ужгород

Код товара: Е12770 Размер камней: 10.8 X8.8 Х 5.7 - 10.8Х8.8Х5.9mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI2 Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральні жовто-зелені поліхромні сапфіри купити в Україні: ціна, фото, каталог. Каміння видобуте на Шрі-Ланці, де воно сформувалося багато тисяч років тому під впливом магматичних порід при вивержені вулканів ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, поліхромний |
| Розмір каменя: | 5.2*5мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Синьо-зелено-жовті поліхромні сапфіри пара 4.5мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15684 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: кругла Колір: синьо-бла...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Цена указана за пару Код товару: Е15496 Розмір каменя: 4.63мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Со...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.63мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Цена указана за пару Код товару: Е17140 Розмір каменя: 4.56мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Сонгеа Твердість: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-зелено-блакитні поліхромні сапфіри пара 4.5мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15688 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: кругла Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Блакитні сапфіри пара 4.1мм круг купити в Україні Фото зроблені на сонячному світлі та при вечірньому освітленні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е15398 Розмір каменя: 4.1...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Надзвичайно красиві сапфіри пара в огранці серце Код товару: Е17157 Розмір каменів: 4.1*3.9*2.7мм, 4.1*3.8*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чисто...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14780 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15052 Розмір каменя: 5*4mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15219 Розмір каменя: 5-5.1* 3.85-3.9 мм Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: SI Обробка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Сині сапфіри пара 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е15351 Розмір каменя: 3.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара синіх Цейлонських сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21188 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Цейло...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |





































