Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Фіолетовий Сапфір
Фіолетовий Сапфір купити недорого: ціна, фото, каталог сапфірів
Натуральний Сапфір фіолетового кольору купити Україна Київ Львів Одеса Харків Вінниця Дніпро Ужгород

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-коричнево-зелений) Єдиний в своєму роді! Другого такого не існує! Характеристика: Код товару: Е21860 Камінь: сапфір Колір: поліхром...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкісний Colour Change коричнево-фіолетовий сапфір (змінює колір в ультрафіолеті) Характеристика: Код товару: Е21921 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (коричнево-фіолетово-рожевий)/рожево-малинови...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 5.1мм, 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкість! Натуральний фіолетовий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний фіолетовий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити бузкові...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рідкісний Colour Change сапфір (змінює колір в ультрафіолеті) Характеристика: Код товару: Е21920 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-рожево-синій)/рожево-малиновий в ультрафіолеті...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-коричнево-зелений) Характеристика: Код товару: Е15299 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-коричнево-зелений) Огранка: груша Роз...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний фіолетовий сапфір серце 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний фіолетовий Сапфір в огранці серце, не переживайте, Ми Вам ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Синьо-фіолетовий натуральний поліхромний сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22154 Вага: 0.2Ct Розмір каменя: 3.4*3.4*2.4мм. Огранка: круг Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22041 Вага: 0.17Ct Розмір каменя: 3.4*3.4*2.3мм. Огранка: круг Колір: рож...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-синій) Характеристика: Код товару: Е17023 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-синій Огранка: овал Розмір: 6.2...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, синій, різнокольоровий |
| Розмір каменя: | 6.3*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний фіолетовий сапфір серце 3.7мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний фіолетовий Сапфір в огранці серце, не переживайте, Ми Вам ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний фіолетовий сапфір серце 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний фіолетовий Сапфір в огранці серце, не переживайте, Ми Вам до...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |



































