Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Опал ✓
Натуральний опал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Дорогоцінний камінь опал купити в Києві (text_page 10)
Натуральний камінь опал: чорний опал, ефіопський опал, вогняний опал, австралійський опал, болдер опал купити в Україні

Купить драгоценный камень Эфиопский опал в Украине: цена, фото Роскошный радужный опал, прозрачный с разноцветными бликами при попадании лучей света на камень. При вечернем освещении камень имеет много синих отте...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8*5.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5.5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненн...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні Вогняні Мексиканскі Опали купити в Україні Характеристика Код товара: Е21602 Розміри: 4.14 mmx2.7mm, 4.14x2.5mm Огранка: круг Колір: оранжевий мультиколор Поход...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | оранжевтй |
| Розмір каменя: | 4.14мм |
| Форма огранювання: | кругла |




































