Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Аметист > Зелений Аметист
Зелений аметист (празіоліт) купити в інтернет магазині: ціна, фото, каталог (text_page 2)
Зелені аметисти різних форм та розмірів. Натуральні аметисти зеленого кольору

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 24.5Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необработанный камень зеленый аметист (празеолит) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень зеленый аметист без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем!...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14049 Размер камней: 19.9х13.9х7.5mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Уругвай Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Код товара: Е40003 Размер камней: 7.0 X 4.7 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |





























