Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 91)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 1.09Ct і розміром 6.4мм в зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь рубін 6.8*5.4мм груша купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 6.8*5.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь червоний турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14586 Розмір каміння: 7.2X5.8Х3.5мм Огранювання: овал Чистота: VS2 (невеликі мікротріщинки, що виходять на поверхню) О...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.2*5.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14999 Розмір каміння: 6.7X5.1Х4.3мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь поліхромний турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е21770 Розмір: 10X4мм Огранка: багет Чистота: VS (ніяких тріщин, сколів немає. Поверхня кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 10*4мм |
| Форма огранювання: | багет |

Великий Натуральний Смарагд з Сертифікатом огранювання груша вагою 1.07Ct (1.07 Карата) і розміром 8*6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: ві...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е10801 Вес:1.06Ct Размер: 8.2×6.2x4MM Огранка: груша Чистота: VS Происхождение: Индия .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.0мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісний і цінний камінь. Прикраси з ...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | зелений, салатовий |
| Розмір каменя: | 7.2*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1159 Размер камней: 7.6 X5.6 Х 2.5 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.6*5.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний помаранчевий сапфір груша 9*5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15065 Розмір каменя: 9*5мм Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VS2 Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, червоний |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральні родоліт гранати 4.5мм купити в Україні Код товару: Е22083 1.06Ct Розмір каменя: 4.6*4.6*3.3мм, 4.55X4.55Х3mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VS Обробка: U...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Черный граненный опал купить в Украине Код товара: Е1062 Вес:1.05Ct Размер:9.6 x6.6×4.3 MM Огранка: овал Цвет: черный мультиколор Происхождение: Эфиопия Камень сертифицированный (см. фото), ко...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.6*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13144 Размер камней: 6.0Х4.0Х2.7 mm. Огранка: октагон Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 Наш интернет магазин ТОПГЕМС предлагает очен...
| Камінь: | морганит |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін 5.9мм круг купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 6мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21732 Вага: 1.05ct Розмір каменя: 6*6*3.36мм. Огранка: круг Колір: чорний (з легкими син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































