Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 27)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21036 Розмір: 13.7*11.2*7.3mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13.7*11.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 16.5*7.8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Тібетську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині To...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.6*10.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15099 Розмір каменів: 11Х10Х7mm. Огранювання: немає Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар Твердість: 7.5-8 За бажанням покупця можна зробити сертифікат на камінь (вартість 1000грн робит...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 10.2* 9.2мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.2*9.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е22165 Вага: 5Ct Розмір: 17*13*3мм Огранка: немає Походження: Індія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 17*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21532 Розмір каміння: 60X41Х32мм Огранювання: без огранки Чистота: OPA...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 60*41мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21735 Вага: 59.6 карат Розмір каменів: 34.5X30.6 X 5.3mm. Огранювання: кабошон Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 ....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 34*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений кіаніт купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 40*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21355 Розмір: 31 x 24x 11MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 31*24мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 57*12мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Код товару: Е21354 Розмір: 22 x 21 x 18 MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 22*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21778 Вага: 55.7Ct Розмір: 39.2*26.3*6.6мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22126 54Ct Розмір каміння: 36X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: А...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 36*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































