Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 206)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Характеристика: Код товару: Е17001 Розмір: 5*4mm. Колір: синій поліхромний Огранка: овал Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 За бажання...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е130013 Размер камней 4X 4мм Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Турция Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | султанит |
| Колір каменя: | зеленый |

Код товара: Е1234201 Размер камней: 5.0X5.0 X3mm. Огранка: круглая бриллиантовая Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 8 .....
| Камінь: | шпинель |
| Колір каменя: | светло-сиреневый |

Купить драгоценный камень Эфиопский опал в Украине: цена, фото Роскошный радужный опал, прозрачный с разноцветными бликами при попадании лучей света на камень. При вечернем освещении камень имеет много синих отте...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8*5.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень Лондон топаз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Лондон топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.48мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21711 Розмір каменя: 4.43*4.48*2.85мм. Огранка: кругла Колір: си...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Цейлонський блакитний сапфір 5.8*4.1мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15930 Розмір каменя: 5.8*4.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (поліхро...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх Цейлонських сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21188 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Цейло...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Натуральный камень хризолит (перидот) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хриз...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень гранат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гранат в...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4*4мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15375 Розмір каменя: 4*4*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.98*3.98мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15376 Розмір каменя: 3.98*3.98*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Зелені агати форми кабошон: ціна, фото, каталог Ціна вказана за 1шт! Код товару: Е15267 Розмір каменя: 4х2.56мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21293 Размір каменя: 2.98-3.02 mm Огранування: кругле Колір: як н...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15465 Розмір каменів: 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Reddish Pin...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































