Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 52)

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14784 Розмір каменя: 4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13119 Размер камней: 4Х2.1 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14338 Размер камней: 5.1 X 3.1 X 2.2 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.1*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18002 Розмір каменя: 3.3мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22041 Вага: 0.17Ct Розмір каменя: 3.4*3.4*2.3мм. Огранка: круг Колір: рож...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18001 Розмір каменя: 3.2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний з жовтими в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.2мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21690 Розмір каменя: 3.3*3.3*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Світло-блакитний не грітий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21763 Розмір каменя: 3*3*2.4мм. Огранка: круг Колір: світло-блакитний Чистота: VS/VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18100 Розмір каменів: 5* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22058 Розмір каменя: 3.3*3.3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18101 Розмір каменів: 4.95* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний танзаніт груша купити в Україні. Характеристика Код товара: Е15569 Розмір каменів: 4.2*2.5мм Огранування: груша Колір: синій Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.2*2.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір 2.7-2.8мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15217 Розмір каменя: 2.7-2.8mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Мужской серебряный перстень с сапфиром купить в Украине Код товара: К1728 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 19.5 Размер лицевой части: 18*12мм Вес изделия 6.5г Вставка: сапфир Размер камней 1м...
| Розмір каблучки: | 21.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Мужской серебряный перстень с сапфиром купить в Украине Код товара: К1718 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 19.5 Размер лицевой части: 18*15мм Вес изделия 6.5г Вставка: сапфир Размер камней 1м...
| Розмір каблучки: | 19.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |
















































