Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 8)

Натуральні лондон топази 5мм купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за 1шт. Код товару: Е15850 Розмір каменя: 4.9мм (1шт), 5.1мм (1шт) Огранка: кругла Колір: блакитний Чис...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Цена за 1шт Код товару: Е14896 Розмір каменя: 8*4мм Колір: блакитний Огранування: маркіз Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14789 Вага: 0.25Ct Розмір каменя: 5.44*2.85mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій сапфір 2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21901 Розмір каменя: 2*2*1.3 Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Кашмір, Індія Т...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1179 Размер камней: 6 x 3.1 x 1.8 Mm. Огранка: маркиз Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Огромный серебряный перстень с танзанитом и сапфиром "Танзанитовая фантазия" 18.5р Код товара: К1733 Размер: 18.5 Серебро 925 пробы (проба стоит) Вес: 8.3г Размер лицевой части: 32X 24мм 100% пр...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | танзанит, сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Серебряное кольцо с натуральными оранжевыми сапфирами "Джорджия". Серебряное кольцо с драгоценным камнем сапфир купить в Украине. Украшение в наличии. Доставим серебряное кольцо ...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товара: F1035 Серебро 925 пробы (проба стоит) Вес набора:22.02г Кольцо: Размер:17.0 Размер лицевой части: 24*16мм Серьги: Размер лицевой части: 20*18мм англ.замок Кулон: Размер лицевой части: 31...
| Розмір каблучки: | 17 |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |

Чоловічий Срібний перстень з натуральним сапфіром "Статус Кво" 19р Срібний перстень з дорогоцінним каменем сапфір купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з сапфіром в будь-як...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |

Срібний перстень з натуральним смарагдом "Торі" 16р Характеристика: Код товару: К1908 Розмір кільця: 16 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі) Камін...
| Розмір каблучки: | 16 |
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |

Срібна каблучка з натуральним топазом і родоліт гранатом: ціна, купити в Україні. Код товару: К1809 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі) Камінь: топаз, родоліт гранат Вага: 6.26г...
| Розмір каблучки: | 17.5 |
| Камінь: | топаз, гранат |
| Колір каменя: | мультиколор |

Срібний перстень з натуральним топазом "Торі" 16р Характеристика: Код товару: К1907 Розмір кільця: 16 Срібло 925 проби (проба коштує на виробі), чорний родій, позолота Камінь: топаз (блакитний,...
| Розмір каблучки: | 16 |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |

Срібна каблучка з натуральним танзанітом, турмаліном та родоліт гранатом 17.5р Срібна каблучка з натуральним камінням купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з турмаліна...
| Розмір каблучки: | 17.5 |
| Камінь: | турмалін, танзаніт, гранат |
| Колір каменя: | мультиколор |

Срібна каблучка з натуральним перидотом і родоліт гранатом: ціна, купити в Україні. Код товару: К1810 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі) Камінь: перидот, родоліт гранат, сапфір ...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | перидот, гранат, сапфир |
| Колір каменя: | мультиколор |

Срібний перстень з натуральним аквамарином "Квітка" 18.5р Ідеальне кільце для заручин! Срібний перстень з дорогоцінним каменем Аквамарин купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |

Срібний перстень з натуральним Лондон топазом "Кристал" 17р Характеристика: Код товару: К1939 Розмір кільця: 17 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі) Камінь: топаз Вага: 5.8г ...
| Розмір каблучки: | 17 |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |












































