Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 147)

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камі...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | розовий |
| Розмір каменя: | 6*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не грітий Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4.5мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15643 Розмір каменя: 4.5*4.5мм. Огранка: квадра...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий, синій |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Код товара: Е130033 Размер камней: 5.7X 3.8мм – 5.9Х4.2 Огранка: овал Чистота: SI1-SI2 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Замбия Твердость: 8 .....
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5.9*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд пара круглого огранювання вагою 0.6Ct і розміром 4.4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральный камень Лондон топаз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Лондон топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Натуральний Смарагд огранювання Октагон вагою 0.6Ct і розміром 5.6 * 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфол...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6.12*4.08мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15324 Розмір каменя: 6.12*4.08*2.85мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 5.95*4мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15554 Розмір каменя: 5.95*4мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний (фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е17234 Розмір каменю: 5.15-5.2*3.2мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 4.5мм октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15581 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: ашер октагон Ко...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | октагон, ашер |
| Країна: | Австралія |

Камень Верделит: цена, фото, купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украине можно в интернет ма...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6*4.3мм |
| Форма огранювання: | багет |

Рубелліт - темно-Рожевий Турмалін груша купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е133012 Размер камней:8.1 X 3.4Х2.6мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |

Характеристика: Надзвичайно красивий Австралійський сапфір насиченого синього кольору Код товару: Е15402 Розмір каменів: 6.0*5.4*2.6мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чистот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Надзвичайно красиві сапфіри пара в огранці серце Код товару: Е17157 Розмір каменів: 4.1*3.9*2.7мм, 4.1*3.8*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чисто...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |












































