Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 43)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Натуральний Смарагд огранювання Октагон вагою 0.8Ct і розміром 6.13 * 4.19мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфоло...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.13*4.19мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Характеристика Код товару: Е21875 Розмір каменя: 7.2Х5.3Х3.3mm. Огранка: овал Колір: світлий зелено-блакитний Чистота: VS1/2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 &n...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чистий натуральний Смарагд огранювання груша вагою 0.88Ct (0.88 Карата) і розміром 7*5.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Натуральний родоліт гранат малиновий з уходом в чорний 7 * 5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22053 Розмір каменів: 7Х5Х3.1mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара Жовто-зелених поліхромних сапфірів 4.8*4.2мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15527 Розмір каменя: 4.76*4.23мм; 4.8*4.15мм. Огранка: багет Кол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 4.8*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-коричнево-зелений) Єдиний в своєму роді! Другого такого не існує! Характеристика: Код товару: Е21860 Камінь: сапфір Колір: поліхром...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-чорний натуральний сапфір 5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21353 Вага: 0.87Ct Розмір каменя: 5*5*3.78мм. Огранка: круг Колір: темно-с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, чорний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Таїланд |

Сині сапфіри Royal blue пара 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е22143 Розмір каменя: 5*4*2.5mm, 5*3.9*2.2mm Огранка: овал Колір: Royal blue&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 8*6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання антік кушон преміум класу вагою 0.85Ct (0.85 Карата) і розміром 5.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Колумбії, огранован в країні видобутку. Чистота...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.6мм |
| Форма огранювання: | антік, подушка |
| Країна: | Замбія |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.85Ct і розміром 6*4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю "...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Натуральний смарагд огранка серце вагою 0.85Ct і розміром 6.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.6*6.3мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Афганістан |

Сині сапфіри пара 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е18022 Розмір каменя: 4.9*3.9*2.3мм, 4.8*3.8*1.9мм Огранка: овал Колір: як&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний смарагд огранка серце вагою 0.84Ct і розміром 6.08мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.08мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний не грітий синьо-зелений сапфір 9.2*4.3мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15246 Розмір каменя: 9.2*4.3*2.6мм Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, синій |
| Розмір каменя: | 9.2*4.3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Сині сапфіри пара 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е17048 Розмір каменя: 4.97*3.9*2.3mm. Огранка: овал Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |










































