Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 57)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Натуральний місячний камінь (адуляр) 4.3мм кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е18088 Розмір каменя: 4.8*3.8*2.4мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: H...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.8*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний опал груша: ціна, купити в Україні Код товару: Е14974 Розмір каменю: 6.1мм Колір: мультиколор (райдужний) Огранювання: груша Обробка: UNHEATED Походження: Ефіопія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е21536 Розмір: 3.92*2.5mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням п...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.35мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21544 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.2мм Огранка: кругла Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій поліхромний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.7*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17206 Вага: 0.34Ct Розмір каменя: 5.88*3.3mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.9*3.3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральні сині сапфір 0.34 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22145 Розмір каменя: 2.2мм Огранювання: круг Колір: Royal blue Чистота: VS1...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Червона Шпінель маркіз пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15218 Розмір каменів: 4.4*4.1*1.8mm. Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: червоний Обробка: UNHEATED Походження: М&...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4.4*4.1мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.9*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14787 Вага: 0.33Ct Розмір каменя: 6.08*3.0mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6.1*3.0мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21924 Розмір каменів: 4*4*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний Смарагд огранка овал 5*4мм вагою 0.32Ct. Камінь здобутий в Замбія, огранка- в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю "смарагд...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранка круг вагою 0.32Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю "смар...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний синій сапфір круг 3.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний поліхромний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
















































