Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 4)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Синьо-блакитний сапфір 2.2мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15227 Розмір каменя: 2.2mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не знаєте де купити натуральний камінь Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сапфір в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете потрібний розмір і огранювання каменів д...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.5*3.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір 2.8мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15084 Розмір каменя: 2.8*2.8*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UN...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синій сапфір 2.7мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15213 Розмір каменів: 2.7мм Огранювання: квадрат (принцеса) Обробка: без обробки, негр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.6мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синій сапфір 2.5мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сапфір в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Синьо-блакитний сапфір 2.3мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15228 Розмір каменя: 2.3mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений сапфір купити в Україні Характеристика: Ціна за 1шт Код товару: Е14934 Розмір каменя: 4*3мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синій сапфір 3мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15081 Розмір каменя: 3*3*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синій сапфір 2.9мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15082 Розмір каменя: 2.9*2.9*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UN...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Жовтий сапфір 4*3мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товара: Е15068 Размер камней: 4*3mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15151 Розмір каменю: 6.0мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6.0мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14733 Розмір каменю: 6*4мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI1 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14759 Розмір каменю: 6*4мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цена указана за 1шт Код товара: Е13066 Размер камней: 3.5 X 2.2 - 3.6 X 2.6 mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Цена указана за 1шт! Код товара: Е14095 Размер камней: 3X3Х2.0мм Огранка: круглая Цвет: зеленый Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Австралия Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | круглая |
| Країна: | Австралія |















































