Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 120)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14829 Розмір каменю: 3мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Код товара: Е14339 Размер камней: 4.5 X 3.0 X 2.4 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердост...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4.5*3.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин купить в Украине: цена, фото, каталог камней Цена указана за 1шт Код товара: Е14344 Размер камней: 3.0 X 2.0mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 3.0мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е12757 Размер камней: 3X3Х2.2 - 3 X3Х 1.5mm. Огранка: квадрат Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Согнеа, Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22032 Вага: 0.14Ct Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: рожево-фіол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е12752 Размер камней: 3X2.3 - 3 X 1.3mm. Огранка: круглая Цвет: желтый Чистота: VS-SI (наличие небольших природных микровключений, которые на фото не передать) Обработка: HEATED Происхожден...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Цена за 1 шт! Код товара: Е11832 Размер камней 2.7 X 5 X 2.3 – 2.2 X 4.2X 1.8 mm. Огранка: маркиз Цвет: Green Чистота: VS – SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Колумбия Твердость: ...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь сапфір 2.5мм квадрат купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14705 Розмірр: 2.5*2.5*1.6-2.6*2.6*2.0mm. Огранування: квадрат Колір: як на фото Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Натуральний ніжно рожевий сапфір 2.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Ціна за 1шт Код товару: Е15739 Розмір каменя: 2.8-2.87мм Огранка: круг Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.85мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |















































