Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 23)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Натуральний аметист 10.58Ct купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15995 Розмір каменів: 16.6*12.8*9mm. Огранювання: овал Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16.6*12.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист 13.8мм кушон (подушка) Код товару: Е21726 Розмір каменю: 13.8*13.8*9мм Колір рожево-фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е14931 Розмір каменю: 19.7*13.3мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Т...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19.7*13.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рубін 6.8мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 1.94 Карата діаметром 6.8мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін (круг) 6.9мм купити в Україні: ціна, фото Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ог...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 7.7*5.8мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.7*5.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень Рубин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень рубин в Украине...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 7.1мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 1.85 Карата діаметром 7.1мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 7.1мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 1.83 Карата діаметром 7.1мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень рубин в форме сердца купить в Украине Драгоценный камень Рубин цвета "голубиная кровь" (насыщенный темно-красный). Этот эксклюзивный камень, символ любви и страсти еще и огранен в фо...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7.1мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Код товара: Е1192 Размер камней: 8.6 X6.5 Х 3.0 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Драгоценный камень Рубин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень рубин в Украине...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 7.3*5.1мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.3*5.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін 9.1*6.7мм груша купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9*6.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рубін 7.4*5.5мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.4*5.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний онікс пара купить в Украине Код товара: Е21198 Размер камней: 5.2X5.2X3.2mm. Огранка: круг Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |



















































