Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 109)

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15465 Розмір каменів: 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Reddish Pin...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральна Шпінель Platinum Blue кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15421 Розмір каменів: 4.05мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: Platinum Blue Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Не грітий Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15987 Розмір каменя: 4*4мм. Огранка: квадрат октагон Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |
| Країна: | Австралія |

Натуральний кашмірський сапфір 5мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15169 Розмір каменів: 5mm. Огранювання: круг Колір: як на фото Обробка: heated Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний родоліт гранат 4.5мм купити в Україні Код товару: Е15191 Розмір каменя: 4.5X4.5Х4mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5.5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненн...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный цитрин купить в Украине Драгоценный камень Цитрин в ассортименте в ювелирном магазине Topgems Код товара: Е14287 Размер камней: 5.0Х5.0 mm. Огранка: квадрат (принцесса) Чистота: ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15821 Розмір каменя: 5*4*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитни...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральный цитрин купить в Украине. Цитрин драгоценный камень купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень цитрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень цитрин&...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*4 |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е15146 Размер камней: 4.56-4.58mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Васильковий сапфір 4.15мм зі Шрі-Ланки купити Україна Київ Характеристика: Код товару: Е21039 Розмір: 4.15*4.15*2.9мм Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2-SI1 (невеликі в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15453 Розмір каменів: 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Reddish Pin...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Не знаете где купить натуральный камень Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Махенге Шпінель червоного кольору Fire Red кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15419 Розмір каменів: 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VS1 Кол...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Характеристика: Код товара: Е11541 Розмір : 5 X3.8 Х 2.4mm. Огранка: крапля (груша) Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Мадагаскар Твердість: 9,0 Більше ...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |









































