Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка принцесса (квадрат)
Огранка принцесса (квадрат) (text_page 2)

Натуральний камінь бірюза (не пресована) кабошон купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 8.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон, квадрат |

Код товару: Е21059 Розмір каменя: 8X8Х4.8мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Код товару: Е15983 Розмір каменя: 5.7X5.63Х4.65мм Огранка: принцеса Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Характеристика Код товару: Е21523 Розмір каміння: 6*6*3.9мм Вага: 1.25 Карат Огранка: квадрат (принцесса) Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6 ...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Характеристика Код товару: Е21493 Розмір каміння: 6*6*3.8мм Вага: 1.15 Карат Огранка: квадрат (принцесса) Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6 ...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Код товару: Е15836 Розмір каменя: 4.4X 4.3мм Огранка: квадрат Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Нігерія Т...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.95мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21858 Розмір каменя: 3.95*3.91*2.8мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з синіми в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.95мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.9*3.9мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15377 Розмір каменя: 3.9*3.9*2.4мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з синіми&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання квадрат преміум класу вагою 0.35Ct (0.35 Карата) і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Смарагд з сертифікатом з Гемцентру України. Камінь здобутий в Замбії, о...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь гранат пара 3мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магаз...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Пара синіх поліхромних сапфірів 2.7мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22094 Вага: 0.29Ct Розмір каменя: 2.7*2.6*2.16мм, 2.65*2.55*2.2мм Огранка: квадрат принцеса ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Дорогоцінний камінь гранат 3.25мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 3.25мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22093 Розмір каменя: 3.25*3.2*2.6мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14373 Размер камней: 16Х16Х6.5mm. Огранка: квадрат кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Тв...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 16*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний імперіал топаз 10.15мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е15590 Розмір каменю: 10.15* 10.14* 6.78мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VVS...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.15мм |
| Форма огранювання: | кушон, квадрат |









































