Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка подушка
Огранка подушка (text_page 7)

Махенге Шпінель червоного кольору Reddish Pink кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15416 Розмір каменів: 4.06мм Огранювання: кушон Чистота:...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15466 Розмір каменів: 4.05мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Pinkish Purple ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.05мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральна сіра Шпінель Metallic Grey кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17182 Розмір каменів: 4.09*4.09*2.7мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: сірий Meta...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральна Шпінель кольору Blackberry кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15420 Розмір каменів: 4.14мм Огранювання: к...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральна сіра Шпінель Metallic Greenish-Grey кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17123 Розмір каменів: 4.06мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: сірий Meta...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.2мм кушон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15604 Розмір каменя: 4.2*4.0мм. Огранка: кушон Колір: синь...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Махенге Шпінель червоного кольору кушон 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17105 Розмір каменів: 4мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Magent...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15059 Розмір каменя: 4.05*4.05*2.3mm. Огранка: подушка Колір: як на фото Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | подушка |
































