Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка октагон
Огранка октагон (text_page 13)

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15559 Розмір каміння: 7.8X 5.4мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.8*5.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е15562 Розмір каменя: 7*5мм Колір: блакитний Огранування: смарагдова Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) купить в Украине Код товара: Е14416 Размер камней:9.6 X 5.4Х3.6мм Огранка: октагон Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Тверд...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9.6*5.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 6.4*5.8мм октагон купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 6.4*5.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15388 Розмір каміння: 10.44X5.12Х3.8мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 10.44*5.12мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Код товара: Е1226 Размер камней: 8.6 X 5.3 X 4.0 mm. Огранка: изумрудная Чистота: VS2 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | изумрудная |

Код товара: Е122651 Размер камней:6.4 X 5.6Х4.8мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |

Драгоценный камень сине-зеленый турмалин (индиголит) купить в Украине Код товара: Е14417 Размер камней:6.5 X 5.6Х4.4мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | сине-зеленый |
| Розмір каменя: | 6.5*5.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е12261 Размер камней: 9 X 5 X 3.7 mm. Огранка: изумрудная Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |

Натуральний сапфір 8*6мм октагон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою 1.63 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, ограновани...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е130046 Размер камней: 7.1X 5.6Х3.1мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е14955 Розмір каміння: 14.1 X 4.2Х2.5мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15806 Розмір каміння: 9.5*5мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.5*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14731 Розмір каменя: 7*5мм Колір: блакитний Огранування: смарагдова Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14730 Розмір каменя: 7*5мм Колір: блакитний Огранування: октагон Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Камінь Рубеллит (багет): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Турмалін, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь турмалін в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.7*4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |









































