Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Необролене каміння (без огранки)
Натуральне необроблене каміння без огранування: фото, каталог, купити в Україні, Києві. (text_page 5)
Необроблене дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння купити в Україні, Києві, Львові, Чернівцях, Миколаєві.

Рідкісний натуральний Геміморфіт з Намібії в колекцію мінералів Код товару: е21263 Вага: 45 Карат Розмір: 34*25*17мм Огранки: кристал без огранки Походження: Намібія .....
| Вага: | 45Ct |
| Камінь: | геміморфіт |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 34*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь лимонний кварц без огранки купити в Україні. Характеристика Код товара: Е15193 Розмір каменя: 27.0 X 21 Х 14 mm. Огранка: без огранки Колір: жовтий ...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 27*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 39*12мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е21935 Вага: 44Ct Розмір каміння: 36Х26.5Х4.9mm Огранювання: жеода, немає Колір: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 36*26мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

Дорогоцінний камінь Содаліт ( Намібія) купити в Україні: ціна, фото Камінь: Содаліт Вага: 44.5 Карати Розмір: 27*18.5*13.6мм Огранки: немає Походження: Намібія .....
| Камінь: | содаліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 27*18мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити&n...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 32.5*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений кіаніт купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный розовый сапфир (кристалл, сырье) без огранки купить в Украине. Сертификат на камень! Код товара: Е14430 Размер камней: 19.2*16.5*14.0mm. Огранка: без огранки Цвет: розовый Чистота: SI Обработк...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 19*16.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рідкісний поліхромний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21200 Розмір каменів: 16.3х6 х6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14*10мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е22003 Вага: 4.8Ct Розмір каменів: 14.2Х10.2Х4.8мм, 14Х10Х4.8мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANS...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14*10мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е17089 Розмір каменів: 14.2Х10.1мм, 14.1Х10.1мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Оброб...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.7Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 14.7*9.2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11*9.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11*9.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14*10мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15972 Розмір каменів: 14.2Х10.1мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Країна поход...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14.7*9.7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14.7*9.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |








































