Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Необролене каміння (без огранки)
Натуральне необроблене каміння без огранування: фото, каталог, купити в Україні, Києві. (text_page 16)
Необроблене дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння купити в Україні, Києві, Львові, Чернівцях, Миколаєві.

Натуральний камінь червоно-коричневий циркон Гіацинт 13*9мм без огранки: ціна, купити в Україні. Гіацинт (червоний циркон) - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Кори...
| Камінь: | циркон, гіацинт |
| Колір каменя: | коричневий, червоний |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 25*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 11.09Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 14*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика каменю: Код товару: Е22118 Вага каменю: 10.7Карат Розмір каменю: 24*14*5.6мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 24*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний родолит гранат без огранки 8.2*8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22020 Розмір каменів: 8.2Х8Х3.5mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обр...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 8.2*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний піроп гранат без огранки 7*6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22040 Розмір каменів: 7Х6Х3.7mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обробка: ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 7*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) пара без огранки купити в Україні Код товару: Е17277 Розмір каменів: 19.8х3.0х2.6мм 19.7х2.8х2.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17139 Розмір каменів: 8.6х4.9 х4.9мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Херкімерський Алмаз ( Діамант Гекмайєра) - унікальні кристали гірського кришталю високої ювелірної чистоти та блиску, що робить їх...
| Камінь: | херкімерський алмаз, кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий, сірий |
| Розмір каменя: | 8.7*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е15744 Розмір каменів: 11 X 4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 11.3*7.6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.3*7.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.8*6.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний родолит гранат без огранки 10.4*5.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21928 Розмір каменів: 10.4Х5.9Х3.3mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому св...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 10.4*5.9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.2*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е18058 Розмір каміння: 10.2X5.5Х3.38мм Огранювання: октагон Колір змінюється в залежності від освітлення: від ніжно ж...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*5.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |









































