Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Кругла огранка
Дорогоцінне каміння кругла огранка: діамантова, фасетна, сапфірова огранка (text_page 10)

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | серый |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е22052 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 28.5*28.5*4.9мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21776 Розмір каменя: 26.7*6.5 mm Огранка: круг з чеканкою Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.7*6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна зелена Бірюза (не пресована) 10мм трикутник кабошон купити в Україні. Не знаєте де купити натуральну Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 8мм пара купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині ...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 3.8Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е22077 Вага: 3.8Ct Розмір каменя: 9.8*9.8*7.5mm. Огранювання: круг фантазійний Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13180 Размер камней: 10*10*6.7mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 8 .....
| Камінь: | мистик кварц |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний лабрадорит круг 10мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний ...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е14729 Розмір каменя: 9.2*9.2*5.9мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI1 (незначні включення і маленька точка-виїмка на камені з тильного боку, практично не видно, на фото відобразити ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21031 Розмір каменя: 9.7*9.6*5.3мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (невеликі включення) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е14612 Розмір каменю: 9.9 * 9.9 * 5.2мм Колір блакитний Огранювання: кругла Чистота: VVS Обробка: не оброблений Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14043 Размер камней: 7Х7Х4.8- 7х7х4.4mm. Огранка: круглая Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральні жовті імперіал топази пара 5.9мм (круг) Пара купити в Україні Код товару: Е21824 Розмір каменю: 5.8*3.8мм, 5.95*4мм Колір: золотисто-бежевий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження:...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний тигрове око овал кабошон 21мм купити в Україні Код товару: Е21892 Розмір каменів: 21*21* 6.7mm. Огранювання: круг кабошон Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження: ПАР...
| Камінь: | тигрове око |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пара Зелених топазів 7мм круг купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелений Ra...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































