Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені зеленого кольору
Зелені дорогоцінні камені: каталог, фото, ціна, види. Натуральні камені зеленого кольору купити в Києві. (text_page 30)
Дорогоцінне натуральне каміння зеленого кольору купити в інтерент магазині. Ювелірні вставки зеленого кольору.

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21015 Розмір каменя: 30х21 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14004 Размер камней: 13 x 9 x 6 MМ. Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Замбия Цвет: зеленый .....
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Країна: | Замбія |

Пара зелених оніксів груша на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15979 Размер камней: 21х7мм Огранка: груша з чеканкою Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхожде...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний камінь зелена бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити зелену Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13.6*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15463 Вага: 4.78Ct Розмір : 11.7X 11.5 X 7.2 mm. Огранування: трилліон Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бразилія .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.7мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Код товара: Е13163 Размер камней: 11.4*10*5.4mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21782 Вага: 4.3Карат Розмір каміння: 9.9X7Х7мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Купить драгоценный камень изумруд в Киеве. Заказать натуральные камни с доставкой по Украине. Магазин природных камней и серебряных украшений с камнями Topgems. Код товара: Е130030 Размер камней: 4.1X 3.2мм ...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Країна: | Замбія |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зеленый аметист в форме цветка (фантазийная огранка) Код товара: Е143821 Размер камня: 9.8мм Цвет: как на фото Огранка: фантазийная (цветок) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Уругвай...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | фантазийная |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е17078 Розмір каменя: 33х22 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 33*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 27*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |








































