Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 22)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Код товару: Е21578 Вага: 2.1Карат Розмір: 6.2*6.2*3.7мм Огранка: круг кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: е1244 Размер камней: 7,8 X 6.7 X 4.5 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранжевый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товара: Е1132 Размер камней: 8 X 7 X 4.4 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: зеленый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1106 Размер камней: 7 X5.0 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Код товару: Е21179 Вага: 1 Карат Розмір: 6х6х3.6мм Огранка: круг кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1107 Размер камней: 5 X5 Х3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Малахіт трикутник: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е2171...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25.6*20.8мм |
| Форма огранювання: | трикутник |

Вага: 19.8Ct Код товару: е22019 Камінь: серафініт (Клінохлор) Розмір: 28*12*5.5мм Огранка: кабошон Чистота: opaque Обробка: немає .....
| Камінь: | серафініт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 28*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 31*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.3*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21210 Розмір: 24.8*15.6*6mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 25*15.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17216 Вага: 18.7Ct Розмір каміння: 25.6*19*6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 25.6*19мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний лабрадорит 21*15мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, жовтий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Вага: 17.4Ct Код товару: е22018 Камінь: серафініт (Клінохлор) Розмір: 23.5*18.3*4.7мм Огранка: овал кабошон Чистота: opaque Обробка: немає .....
| Камінь: | серафініт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 23*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































