Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 16)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Малахіт овал пара кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код то...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 24*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит круг, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрад...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон, фантазійна |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17211 Вага: 29.7Ct Розмір каміння: 32*20*6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість: ...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 32*20мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Малахіт кабошон груша: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21688 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 29.2Ct ☑️Розмір: 38.7*15.4*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: жеода ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 38.7*15.4мм |
| Форма огранювання: | жеода |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний зелений Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр): ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15992 Розмір каменів: 30Х23Х18mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 30*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Характеристика: Код товару: Е17214 Вага: 28.9Ct Розмір каміння: 28.5*22*7мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28*22мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*18мм |
| Форма огранювання: | квадрат, кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25*21мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 24*22мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний тигрове око овал кабошон 21мм купити в Україні Код товару: Е21892 Розмір каменів: 21*21* 6.7mm. Огранювання: круг кабошон Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження: ПАР...
| Камінь: | тигрове око |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.6*16.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Характеристика: Код товару: Е17213 Вага: 26.8Ct Розмір каміння: 33*21*6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість: ...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 33*21мм |
| Форма огранювання: | кабашон |









































