Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камни жёлтого цвета
Камни жёлтого цвета (text_page 16)

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14786 Вага: 0.32Ct Розмір каменя: 5.83*3.19mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.8*3.2мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14788 Вага: 0.29Ct Розмір каменя: 5.7*2.9mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.7*2.9мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14781 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17203 Вага: 0.27Ct Розмір каменя: 5.7*3.17mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.7*3.2мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14791 Вага: 0.27Ct Розмір каменя: 5.69*2.93mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.7*2.9мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Жовтий Діамант 0.13Ct (3.3мм) Fancy Yellow Green купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15074 Розмір каменю: 3.3*3.3 * 1.96мм Огранювання: круг КР-57 Обробка: не...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 3.3 |
| Форма огранювання: | кругла |































