Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом > -А- > #АМЕТИСТ
Аметист Натуральний (фіолетовий, зелений) купити недорого: ціна, фото, каталог (text_page 13)
Дорогоцінний камінь Аметист: величезний вибір, різні розміри та огранювання

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15239 Розмір каменю: 5*3*2мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14829 Розмір каменю: 3мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 15*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |





























