Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
Афганистан (text_page 5)

Пара Двокольорових синьо-чорних Турмалінів з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товара: Е15970 Размер камней: 15.7*5.4*4.7мм, 15....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 15.7*5.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Пара Двокольорових синьо-чорних Турмалінів з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товара: Е15969 Размер камней: 15.88*6.01*4.24мм, ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*76мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін пара купити в Україні Артикул: Е18068 Розмір каміння: 12.11*7.95*4.49мм, 11.82*8.12*4.53мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий чор...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, чорний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Пара двокольорових кавунових турмалінів купити в Україні Артикул: Е21523 Розмір каміння: 8.54*6.05*3.29мм, 8.58*5.95*3.48мм Огранювання: багет Колір: двокольоровий Чистота: VS1-...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 8.5*6мм |
| Форма огранювання: | багет |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд преміум класу огранювання Овал вагою 1.34Ct і розміром 8.9* 6.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багат...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд преміум класу огранювання Овал вагою 0.83Ct і розміром 7.2* 5.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багат...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.2*5.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд преміум класу огранювання Овал вагою 0.99Ct і розміром 7.7* 5.7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багат...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін пара купити в Україні Артикул: Е21243 Розмір каміння: 13.9*8*3.6мм, 13.6*8*3.6мм Огранювання: груша Колір: трикольоровий чорно-рожевий з зелен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, чорний, рожевий |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Афганістан |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Код товара: П1315 Серебро 925 пробы (проба стоит на изделии) Камень: лазурит (ляпис лазурь), жемчуг Вес: 7.54г Размер: 35*23мм Чистота: Opaque Размер камней: 15X10 mm, 5mm Твердость: 7,0 Происхо...
| Камінь: | лазурит |
| Колір каменя: | синий |
| Країна: | Афганістан |


























